Asset 11.png

OGÓLNOPOLSKIE FORUM

PODATKI 2021

NOWELIZACJA PRZEPISÓW PODATKOWYCH.
JAKIE ZMIANY CZEKAJĄ TWOJĄ FIRMĘ?

SLIM VAT,  SPÓŁKI KOMANDYTOWE JAKO PODATNICY CIT

ORAZ CIT ESTOŃSKI.

(PO NOWELIZACJI PRZEPISÓW PODATKOWYCH)

Termin: 2021.01.28 - 2021.01.29

PRELEGENCI

Marcin

Górski

prawnik,

doradca

podatkowy

Jakub

Boberski

doradca

podatkowy

Mariusz

Nowak

doradca

podatkowy,
doktorant

Uniwersytetu Ekonomicznego

w Poznaniu

Hubert

Grzyb

prawnik,
doradca
podatkowy,
partner w spółce
adwokackiej
oraz w spółce
doradztwa
podatkowego

Pracował dla Artur Andersen Polska sp. z o.o. i Artur Andersen sp. z o.o. -  dział podatkowy oraz dla Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o. (ISP). W ramach swojej praktyki doradzał Klientom w zakresie prawa i podatków w skomplikowanych transakcjach gospodarczych (restrukturyzacja prowadzonej działalności gospodarczej) oraz reprezentował Klientów w spektakularnych sporach z organami podatkowymi.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie audytów podatkowych oraz dokumentacji transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.
Przeprowadził ponad 2000 szkoleń z zakresu podatków i prawa.
Autor licznych publikacji z zakresu podatków oraz prawa.

Partner w Spółce Taxa Group we Wrocławiu. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych oraz Ordynacji podatkowej. Wcześniej pracownik jednego z Urzędów Skarbowych we Wrocławiu, a następnie międzynarodowych firm doradczych Rödl and Partner oraz Deloitte. Autor licznych publikacji z tematyki prawa podatkowego (Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Monitor Podatkowy) oraz wykładowca na studiach podyplomowych "Rachunkowość i Podatki", "Doradztwo Podatkowe i Zarządzanie podatkami" na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Prezes zarządu w międzynarodowej spółce doradztwa podatkowego Goldenstein. Zajmuje się obsługą prawno-podatkową polskich oraz międzynarodowych firm. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla urzędów skarbowych, biur rachunkowych, księgowych oraz dla przedsiębiorców. Doświadczenie zawodowe zdobywał w urzędach
skarbowych (stanowiska kierownicze) oraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

W szkoleniach koncentruje się na poszukiwaniu sposobów optymalizacji opodatkowania.  Jest autorem publikacji w biuletynie finansowym i w Gazecie Prawnej. Posiada uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie. Doświadczenie zdobywał pracując w Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w obsłudze prawno-podatkowej podmiotów gospodarczych działających w branży przemysłowej, produkcyjnej, budowlanej, ubezpieczeniowej, farmaceutycznej, ubezpieczeniowej oraz gospodarki odpadami. Brał udział w złożonych transakcjach gospodarczych (przejęcia i podziały spółek kapitałowych oraz audyty podatkowe).

Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe w zakresie podatku od towarów i usług,  w szczególności w zakresie transakcji zagranicznych oraz prawidłowego dokumentowania transakcji opodatkowanych VAT, jak również w zakresie podatku dochodowego. Prowadził szkolenia zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i dla pracowników organów podatkowych oraz organów kontroli skarbowej.  Autor licznych publikacji w dziedzinie prawa podatkowego. 

Prelegenci stanowią podstawę naszej oferty szkoleniowej. Warsztaty z ich udziałem cenione są przede wszystkim za ich użyteczność, wysoką jakość merytoryczną, dostępność i konkurencyjną cenę. Nasze szkolenia dedykowane są dyrektorom finansowym, głównym księgowym
i pracownikom działów finansowo-księgowym.