top of page
Asset 11.png

OGÓLNOPOLSKIE FORUM

PODATKI 2021

NOWELIZACJA PRZEPISÓW PODATKOWYCH.
JAKIE ZMIANY CZEKAJĄ TWOJĄ FIRMĘ?

SLIM VAT,  SPÓŁKI KOMANDYTOWE JAKO PODATNICY CIT

ORAZ CIT ESTOŃSKI.

(PO NOWELIZACJI PRZEPISÓW PODATKOWYCH)

Termin: 2021.01.28 - 2021.01.29

PRELEGENCI

Marcin

Górski

prawnik,

doradca

podatkowy

Jakub

Boberski

doradca

podatkowy

Mariusz

Nowak

doradca

podatkowy,
doktorant

Uniwersytetu Ekonomicznego

w Poznaniu

Hubert

Grzyb

prawnik,
doradca
podatkowy,
partner w spółce
adwokackiej
oraz w spółce
doradztwa
podatkowego

Pracował dla Artur Andersen Polska sp. z o.o. i Artur Andersen sp. z o.o. -  dział podatkowy oraz dla Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o. (ISP). W ramach swojej praktyki doradzał Klientom w zakresie prawa i podatków w skomplikowanych transakcjach gospodarczych (restrukturyzacja prowadzonej działalności gospodarczej) oraz reprezentował Klientów w spektakularnych sporach z organami podatkowymi.
Posiada bogate doświadczenie w zakresie audytów podatkowych oraz dokumentacji transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi.
Przeprowadził ponad 2000 szkoleń z zakresu podatków i prawa.
Autor licznych publikacji z zakresu podatków oraz prawa.

Partner w Spółce Taxa Group we Wrocławiu. Specjalizuje się w zagadnieniach podatków dochodowych oraz Ordynacji podatkowej. Wcześniej pracownik jednego z Urzędów Skarbowych we Wrocławiu, a następnie międzynarodowych firm doradczych Rödl and Partner oraz Deloitte. Autor licznych publikacji z tematyki prawa podatkowego (Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Monitor Podatkowy) oraz wykładowca na studiach podyplomowych "Rachunkowość i Podatki", "Doradztwo Podatkowe i Zarządzanie podatkami" na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Prezes zarządu w międzynarodowej spółce doradztwa podatkowego Goldenstein. Zajmuje się obsługą prawno-podatkową polskich oraz międzynarodowych firm. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla urzędów skarbowych, biur rachunkowych, księgowych oraz dla przedsiębiorców. Doświadczenie zawodowe zdobywał w urzędach
skarbowych (stanowiska kierownicze) oraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej.

W szkoleniach koncentruje się na poszukiwaniu sposobów optymalizacji opodatkowania.  Jest autorem publikacji w biuletynie finansowym i w Gazecie Prawnej. Posiada uprawnienia niemieckiego doradcy podatkowego.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
w Warszawie. Doświadczenie zdobywał pracując w Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w obsłudze prawno-podatkowej podmiotów gospodarczych działających w branży przemysłowej, produkcyjnej, budowlanej, ubezpieczeniowej, farmaceutycznej, ubezpieczeniowej oraz gospodarki odpadami. Brał udział w złożonych transakcjach gospodarczych (przejęcia i podziały spółek kapitałowych oraz audyty podatkowe).

Posiada bogate doświadczenie szkoleniowe w zakresie podatku od towarów i usług,  w szczególności w zakresie transakcji zagranicznych oraz prawidłowego dokumentowania transakcji opodatkowanych VAT, jak również w zakresie podatku dochodowego. Prowadził szkolenia zarówno dla podmiotów prywatnych, jak i dla pracowników organów podatkowych oraz organów kontroli skarbowej.  Autor licznych publikacji w dziedzinie prawa podatkowego. 

Prelegenci stanowią podstawę naszej oferty szkoleniowej. Warsztaty z ich udziałem cenione są przede wszystkim za ich użyteczność, wysoką jakość merytoryczną, dostępność i konkurencyjną cenę. Nasze szkolenia dedykowane są dyrektorom finansowym, głównym księgowym
i pracownikom działów finansowo-księgowym.
bottom of page